Žvakių ir muilo gamyba namuose – sojų vaškas, muilo bazė, kvapai
Apsipirkimas ir atsiėmimas: P. Lukšio g. 7, Vilnius (I–IV 15:00–18:00). +37064698958
Nemokamas pristatymas į Venipak paštomatus nuo 55 EUR.
„Auksiniai perlai“ spalvos žėrutis (Mica) – subtilus, perlamutrinis mineralinis pigmentas, skirtas muilo, kosmetikos ir žvakių gamybai. Suteikia gaminiams elegantišką, šiltą ir prabangų auksinių perlų atspalvį.
„Auksiniai perlai“ spalvos žėrutis (Mica) – tai mineralinis pigmentas, naudojamas muilo gamyboje, kosmetikos gamyboje pasidaryk pats, žvakių gamyboje ir kituose rankų darbo (DIY) produktuose. Smulkios žėručio dalelės atspindi šviesą ir suteikia gaminiams subtilų, perlamutrinį auksinių perlų efektą.
Šis atspalvis puikiai tinka kuriant prabangius, elegantiškus, vestuvinius ar minimalistinius dizaino sprendimus, kai norisi švelnaus, bet išskirtinio blizgesio.
Žėrutį rekomenduojama iš anksto disperguoti glicerine arba alkoholyje ir tuomet įmaišyti į ištirpintą muilo bazę. Taip išgaunamas tolygus, švelnus „auksinių perlų“ efektas.
Pigmentą įmaišykite į aliejus prieš pilant šarmo tirpalą. Dėl aukšto pH atspalvis gali šiek tiek pakisti, todėl rekomenduojama atlikti bandomąjį testą.
„Auksiniai perlai“ žėrutis naudojamas dekoratyviniams elementams, paviršiaus puošybai ar vaško dekorams. Neskirtas pilnam vaško nudažymui.
Tinka kremams, kūno sviestams, balzamams, šveitikliams ir dekoratyvinei kosmetikai. Naudoti laikantis galiojančių kosmetikos reglamentų.
Naudojamas vonios burbulų, druskų ir šveitiklių gamyboje – suteikia švelnų, prabangų vizualinį efektą.
Gali būti naudojamas dekoruojant kvapiuosius vaškus, kvapnius akmenis ar interjero kvapų gaminius.
Laikyti sausoje, vėsioje vietoje, sandariai uždarytoje pakuotėje, apsaugotoje nuo drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių.
Visos muilo, žvakių ir kosmetikos gamybos priemonės – vienoje vietoje, ellmuilas.lt.
Prieš gaminant didesnius kiekius rekomenduojama atlikti bandomuosius testus. Už galutinio produkto sudėtį, saugumą ir ženklinimą atsako gamintojas.